KUIDAS JÕULUDEKS KORTERIT KAUNISTADA: KOLM EBATAVALIST IDEED - Kalevi Panorama
 

KUIDAS JÕULUDEKS KORTERIT KAUNISTADA: KOLM EBATAVALIST IDEED

18.12.2023

KUIDAS JÕULUDEKS KORTERIT KAUNISTADA: KOLM EBATAVALIST IDEED

18.12.2023

Jõulud on kohe käes ja see tähendab, et käes on aeg luua kodus vastav meeleolu: pidulik, rõõmus ja maagiline. Mõtlesime korteri kaunistamiseks välja kolm ebatavalist ideed.

Ärge piirduge ainult kuusega. Pange kogu korterisse vaasid koos kuuseokstega – rõõmustagu need teid magamistoas, köögis ja isegi vannitoas, kui selleks on ruumi. Kuuseoksad võib ehtida väikeste kuuseehetega ja sädelusega. Siis ei jäta peomeeleolu teid hetkekski maha.

Retro stiilis pidu. Looge oma lapsepõlve jõulude atmosfäär vintage kuuseehete ja aksessuaaridega. Pange korteri erinevatesse kohtadesse vanaaegsete küünlajalgadega küünlad, ehtige kuusk mandariinide ja värvilise paberiga kommidega, asetage peolauale vanaema laualina ja laua keskele koduste küpsistega vintage vaagen.

Vaata üles! Maagilisust ja peomeeleolu saab luua mõnekümne kuuseehtega – need tuleb vaid riputada otse lakke! Veidi kleeplinti ja fantaasiat ning teie elutuba muutub maagiliseks ruumiks, kus võivad täituda kõik unistused.

Ja ärge unustage meie spetsiaalset jõulupakkumist. Kingime korteri kohta kuni €40 000 ja katusekorteri kohta kuni €100 000 allahindlust! Ärge jätke kasutamata võimalust osta oma unistuste korter erakordselt madala hinnaga.

Häid saabuvaid pühi!

Error: Contact form not found.