MAAGILINE KAMIN: MUGAV, OHUTU JA STIILNE - Kalevi Panorama
 

MAAGILINE KAMIN: MUGAV, OHUTU JA STIILNE

12.11.2023

MAAGILINE KAMIN: MUGAV, OHUTU JA STIILNE

12.11.2023

On vähe asju, mis suudaksid luua toas nii hubase ja sooja õhkkonna kui kaminas praksuv elav tuli. Kunagi oli kamin vaid losside ja uhkete häärberite eelisõigus. Kuid tänapäeva tehnoloogiad ja uudsed kujunduslahendused võimaldavad sobitada kamina pea igasugusesse linnakorterisse. Selles artiklis räägime sellise lahenduse peamistest eelistest.

Energiatõhusus ja keskkonnahoid

Paljud tänapäeva kaminad ei vaja suitsulõõri, sest neid ei köeta puudega, vaid gaasi või spetsiaalse vedelseguga. Sellise konstruktsiooni saab ehitada korteri mis tahes tuppa. Võrreldes puuküttel kaminatega tekitab see vähem suitsu ja heiteid. Samas annavad sellised kaminad sama palju sooja kui klassikalised variandid. See on suurepärane võimalus vähendada korteri küttekulusid talveperioodil.

Universaalne disain

Üks kaminate parimaid eeliseid on nende disaini universaalsus. Kaminad sobivad igasuguse stiiliga interjööri, olgu see tänapäevaselt minimalistlik või klassikaliselt luksuslik.

Lisafunktsioonid

Peale selle, et kamin täidab oma põhifunktsiooni, võib seda kasutada ka lisaruumina mitmesuguste dekoratiivsete esemete hoidmiseks: sellele saab paigutada fotod, lillevaasi või mõned raamatud.

Ohutus

Kui me räägime kaminatest, siis üks olulisemaid aspekte on ohutus. Moodsad kaminamudelid on varustatud uusimate ohutusmehhanismidega, muu hulgas automaatse väljalülituse ja kuumakindla klaasiga.

Aastaringne kasutus

Põhjamaades on kamin teretulnud soojuse ja hubasuse allikas ka muul ajal kui talveperioodil. Pealegi on kamin ka ilma selles praksuva tuleta alati üks sisekujunduse kesksemaid elemente, mis lisab ruumile elegantsi ja luksuslikkust.

Kõigis Kalevi Panorama 12 katusekorterites on tänapäevased stiilsed kaminad. Kaminad on ka mõnes nelja magamistoaga korteris. Meie elamukompleksi üks tehnoloogiline lisaeelis on võimalus paigaldada suurema pindalaga korteritesse kaminad, mis ei tööta puuküttel. Võtke meiega ühendust ja me vastame hea meelega teie kõikidele lisaküsimustele.

Error: Contact form not found.