Menu
 

Arhitektuur

Kalevi Panorama on kaasaegne arhitektuurne tervik. Kokku kolm maja suurepäraste panoraamvaadetega tervele Tallinnale. Väärikas välisilme, maitsekad avalikud ruumid ning kvaliteetne sisekujundus on Kalevi Panorama südames.
Kalevi Panorama arhitekt on Harry Klaar, sisekujunduspaketid on välja töötanud Stuudio D-sign.

Ehituslik kirjeldus

Kalevi Panorama projektijärgne energiatõhususarv vastab energiaklassile B.

Hoonete konstruktsioonid

Kalevi Panorama on ehitatud monoliitsest raudbetoonist post-plaat süsteemis. Korterite vahelised seinad on mitmekihilistest kombineeritud kergplokkidest ning helipidavad, välisseinad energiatõhusatest kergelementidest, vahelaed monoliitsest raudbetoonplaadist, samuti ka katus kuid osaliselt haljas – ja rullmaterjalkattega.

Fassaad on klaasitud ja osaliselt alumiinium kassettidega.

Aknad ja rõdud

Kalevi Panoramal on alumiiniumprofiilidest kolmekordse päiksekaitse ja energiasäästliku klaaspakettidega aknad. Rõdude ja lodžade piirded on karastatud täisklaasist ning lodžadele on planeeritud mugavalt avatav klaasimissüsteem.

Kaasaegsed vertikaalprofiilideta klaasitud lodžad lasevad looduse ja avaruse märkamatult igapäevasse ellu. Rõduplaadid on monoliitsest raudbetoonplaadist ning viimistletud ilmastikukindla kihiga.

Lagi

Lae kõrgus on kõikides korterites 2,70m

Uksed

Välisuksed on alumiiniumprofiilist ning energiatõhusad klaaspakettuksed. Korteri turvavälisuksed on helipidavad, värvitud tersprofiilidest ja sileda terasplekkattega.

Korteri siseuksed on spoonitud puitprofiilidest ja sileda puitplaatkattega. 1.-4. korruseni on korteri siseuste kõrgus 2,1 meetrit ning 5.-14. korruseni on korteri siseuste kõrgus 2,3 meetrit.

Lukustus ja turvasüsteemid

Kalevi Panorama on tervenisti varustautd kontrollitava läbipääsusüsteemiga, mis koosneb kaasaegsetest fono-, video- ja lukustustsüsteemidest. Lisaks on hoone ise ja korterid varustatud tänapäevaste targa maja süsteemidega.

Lift

Kalevi Panoramal on avarad panoraamvaatega kiired liftid, mida on võimalik ette tellida hoonesse sisenemisel ja korterist väljumisel.

Targa maja lahendus

Kalevi Panorama kütte-, elektri-, ventilatsiooni- ja jahutussüsteemide kulusid saab reaalajas jälgida ja juhtida. Elutoas või magamistoas on ventilatsioonisüsteemi reguleerimiseks CO2- ja niiskusandur.

Kardinate juhtimise valmisolek on kõikidel lõunapoolsetel akendel, suurtes korterites valmisolek kõikidel akendel.

Mugav ATS-süsteemi häirete edastamine haldurile ja omaniku mobiiltelefonile. All Off ökorežiim säästab energiat kui oled kodust eemal. Lifti saab Kalevi Panoramas tellida ette distantsilt.

Suurtes korterites on veelekke sensorid ja katkestusklapid.

Tehnovõrgud

Küte

Kalevi Panoramas on kaugkütte baasil vesipõrandaküte.

Ventilatsioon

Igas korteris asub soojustagastusega täismehaniline reguleeritav korteripõhine ventilatsioonisüsteem.

Veevarustus ja kanalisatsioon

Tsentraalne, veemõõdikud asuvad igas korteris.

Elekter ja nõrkvool

Korterite peakaitsmed on kolmefaasilised 20A. Korterite arvestid asuvad trepikoja jaotuskilbis. Andmeside kaabel ja video fonosüsteem.

Kaminad

Kaminavalmidus kergkamina paigaldamiseks suuremates korterites.