Kalevi Panorama – kodune, aga luksuslik - Kalevi Panorama
 

Kalevi Panorama – kodune, aga luksuslik

27.03.2020

Kalevi Panorama – kodune, aga luksuslik

27.03.2020

Kodus peab olema hea olla. Just sellest mõttest lähtudes on loodud Kalevi Panorama siseviimistluslahendus.

Lahenduse loonud D-sign sisustussalongi ja sisearhitektuuri stuudio sisearhitekt Dina Gontsharova sõnul lähtuti viimistluse loomisel sellest, et kodu peab olema koht, kus on hea olla ja kuhu tahetakse alati tulla. „Hoonete arhitektuur ja kontseptsioon dikteeris suures osas, milline sisekujundus oleks harmooniline ja sobilik,” selgitab Gontsharova.

Seetõttu kasutati looduslikke materjale, mis on ühelt poolt inimsõbralikud ja teiselt poolt luksuslikud . „See on meie arusaam sellest, mis on hea, millises keskkonnas tahame olla. Kodu on koht, kuhu alati tagasi tulla. Sama mõtet rõhutab ka hoovis olev skulptuur „Kalevipoeg tuleb koju”. Looduslikud materjalid rõhutavad kodutunnet,” lisab ta.

Seetõttu valiti põrandale  19 cm laiune ühelipiline faasitud naturaalne tammeparkett, mis näeb suursuguline ja efektne välja. „Väga ilus parkett,” kiidab Gontsharova ja juhib tähelepanu, et valikus on nii helehall, valge kui ka naturaalne tammetoon. Kasutatud keraamilised plaadid on suuremõõtmelised ja imiteerivad marmorit, taas valikus valge ja hall.

„Kuna Kalevi Panoramas on keskmisest kõrgemad laed ehk 270 cm, siis tegime ka siseuksed tavapärase 210 cm asemel 230 cm kõrged,” toob ta esile huvitavaid detaile.

Sisekujundus jätkab hoone arhitektuuri. Mustade majade aknaraamid on seest samuti mustad, neid täiustavad mustad integreeritud valgustid. Samas valge maja aknaraamid on valged ja valgustid valged. „Mustad raamid jätavad õhulise graafilise mulje,” ütleb Gontsharova. Suurepärase panoraamvaate rõhutamiseks loodi akende juurde võimaluse paigaldada valguskarniise.

Korterite seinad on heledad, et inimesed saaksid lihtsa vaevaga endale sobivaid toone ja detaile lisada. „Valge värv on ideaalne selleks, et ruumi oma maitse järgi muuta. Valget seina saab lihtsa vaevaga kas üle värvida või tapetseerida,” selgitab Gontsharova.

Ka on targa maja lahendus maitsekalt tahvelarvutiga seinal, mille kaudu saab juhtida korteri sisekliimat, valvet ja kutsuda korrusele lift. „Muuseas saab selle lahenduse abil korraldada koristus- või disaineriteenust,” nimetab ta veel lisafunktsioone.

 

[contact-form-7 404 "Not Found"]